KONKURS: WAKACJE Z "PIJANYM SKRYBĄ"!!!

Wiesz, kto powiedział: Ten maszt złamany! Dopadnę go i wyrwę mu kłaki z brody! Nos ustawię na jednej linii z twarzą za pomocą pięści, a jaja rozbiję na patelni!?


Słyszałeś, kto wygrał bitwę na kury? Co skrywa pudełko od przekupki ze Zgierza? Co łączy punk rocka z wojskiem polskim? Co można ukryć w męskich spodniach? 

Chcesz zdobyć wyjątkową nagrodę związaną z Pijanym skrybą? Taką, którą będziesz mieć jako jedyny na świecie?!

Weź udział w konkursie na wakacje z Pijanym skrybą!!!

K.A. Kowalewska Pijany skryba


Etap 1 - Pakowanie

Spakuj swój egzemplarz Pijanego skryby (papierowy lub ebook). Jeszcze go nie masz? Tutaj (na dole) znajdziesz listę sklepów.

Weź aparat fotograficzny (albo komórkę, tablet).

Etap 2 - Wakacje

Zrób Skrybie zdjęcie na tle miejsca, w którym spędzasz wakacje.

Wybierz coś charakterystycznego dla tego miejsca. Na przykład, jeśli jesteś w Indiach, pokaż, jak Skryba gapi się na Tadż Mahal (w wersji "e" ustaw na czytniku okładkę). Jeśliś we Wrocławiu, niech Skryba przywita się z krasnalem. Wczasy w Pieninach? Zrób fotę, jak chłopak po górach się wspina!

Koncepcję i realizację zostawiam Twojej inwencji i wyobraźni. Ty wybierasz miejsce, aranż, tło, światło, kolory, rekwizyty.

Etap 3 - Formalności

Udostępnij na swoim FB tę notkę lub informację o konkursie z mojej strony FB K.A. Kowalewska. Daj innym szansę udziału w konkursie!

Nie znasz jeszcze mojej strony FB K.A. Kowalewska? Szybciutko zlajkuj, żeby wiedzieć na bieżąco, co w trawie piszczy. Będę tam umieszczać konkursowe wieści!

Prześlij mi zdjęcie, jak Ci wygodnie: wstawiając w komentarzu pod konkursowym postem na FB K.A. Kowalewska albo na maila streetkarp[małpa]gazeta.pl

Podaj jakiś kontakt do siebie! Ułatw mi sprawę!

Etap 4 - Po powrocie z wakacji

Na przesłanie zdjęcia lub zdjęć (Tak, możesz przysłać kilka, ale pliz, z różnych miejsc, nie pod różnymi kątami!) masz czas do końca sierpnia.

Potem ja przeprowadzę ze sobą poważną rozmowę i, kierując się własnym widzimisię, wybiorę zwycięzców. Jest tylko jeden warunek: muszę otrzymać wystarczającą liczbę zgłoszeń. Z czegoś trzeba wybrać. Jeśli nie, będę zmuszona odwołać konkurs i przerzucić nagrody na inny cel.

Ilu będzie zwycięzców? Ile nagród?

Dwóch / dwoje / dwie...

Ale za to jakie! Unikatowe!

Wyobraź sobie, że będziesz jedyną na świecie osobą, która nosi taką ekotorbę lub taką koszulkę z Pijanym skrybą!

Wakacje z Pijanym skrybą

Wszystko jasne?

Świetnie! Jeśli nie, pisz do mnie, pytaj! Kto pyta, nie błądzi.

Tymczasem korzystaj z wakacji, wypoczywaj, szalej! Ja czekam na Twoje zdjęcia ze Skrybą i opowieści dziwnej treści. Wiesz, z Maćkiem to różnie bywa, trzeba się pilnować i mieć oczy dookoła głowy.

Co mogę powiedzieć na koniec?  
POWODZENIA!!!

A nie, jeszcze trochę regulaminowego drobnego druczku ;-)

1. Zdjęcie musi być Twoje.
2. Nagrody wysyłam tylko do Polski.
3. Wyrażasz zgodę na nieodpłatne wykorzystanie przeze mnie zdjęcia do celów promocyjnych.

To już koniec tej notki. Uff! ;-)
  
Wpadnij też na FB fanpage K.A. Kowalewska
 

Komentarze